Tel.: 602 55 20 20

ZALOŽENO V ROCE 1994

www.autoglobal.cz

Poslat e-mailem odkaz na tuto stránku Vytiskni tuto stránku Mapa stránek

VOZY

Dodávky a užitkové vozy Global PD


... rádi Vám poradíme!
Načítání ...

O firmě

Dobrý den, vítáme Vás na stránkách firmy GLOBAL PD s.r.o.

Naše společnost působí na českém trhu od roku 1994 a během této doby jsme se vypracovali na pozici jedné z největších společností v ČR zaměřené na nákup a prodej osobních, užitkových vozů do 3,5 tuny v 2 - 6 místném provedení, nákladních vozů, mikrobusů a pick-upů. V naší nabídce jsou stále kvalitní užitkové vozy na ploše 2.000 metrů čtverečních různých značek, typů a roků výroby. Nemalou předností nákupu ojetého vozu v našem autobazaru je skutečnost, že nabízíme vozy zásadně nehavarované,  se servisní knihou a po prvním majiteli.

Naši zaměstnanci s Vámi rádi provedou důkladnou prohlídku Vámi vybraného vozidla, popřípadě Vám doporučí vůz dle Vašich požadavků a potřeb. S vybraným vozidlem je možná zkušební jízda, kdy sami či s mechanikem můžete vyzkoušet a otestovat kvality vozu.

Samozřejmostí je profesionální a vyškolený personál, seriózní jednání, vyřízení leasingu a v neposlední řadě také výkup vozidel a možnost protiúčtu. Při zakoupení vozu Vám vyřídíme na místě také zákonné a havarijní pojištění. Všechna vozidla mají platnou STK + emisní zkoušky.

Věříme, že při návštěvě u nás budete mile překvapeni jak výběrem a stavem vozidel, tak zkušeným a profesionálním přístupem našich zaměstnanců. Navštivte nás a rozšiřte tak řady našich spokojených zákazníků. Jsme zde pro Vás po-so 10:00 do 20:00 - neděle po tel.dohodě. 
www.autoglobal.cz
Formule shop, Ferrari masážní kresla, masáž, relax, levné Brusivo, Elastická brusiva, Brusné houby, Flexopol Živé vysílání na internetu, live streaming Dárky pro muže